ביטוח אלמנטרי - רכב, דירה ועסקים

1. ביטוח הרכב נועד לספק לך את ביטוח החובה המחויב בישראל על פי דין, להבטיח כי השקעתך הכספית ברכישת הרכב לא תרד לטמיון במקרה שהרכב ייגנב או ייפגע מתאונה ולכסות אותך במקרה שבו תמצא חייב לפצות את הצד התובע אותך (צד ג´) בשל נזקי רכוש שנגרמו לו על ידי רכבך. לב סער מציעה לך פוליסות לביטוח רכב - חובה, צד ג´ ומקיף בכיסויים נרחבים תמורת מחירים אטרקטיביים. ביטוח רכבך באמצעות לב סער יבטיח לך טיפול אישי ומסור במקרה הצורך. לב סער מאחלת לך נהיגה נעימה ובטוחה.
2. ביטוח מבנה ותכולת דירה מעניק לך את הכיסוי הביטוחי הראוי לרכוש אשר השקעת בו את מיטב כספך ואולי גם כספים נוספים שלווית על מנת לממן את רכישתו. ביטוח הדירה נועד להגן עליך במקרה של נזק למבנה הדירה ולתכולתו בשל התממשותם של סיכונים שונים כמו שריפה, סערה, שיטפון, פריצה, גניבה ושוד, התנגשות כלי טיס במבנה ופגעים נוספים העלולים להסב לך נזקים כספיים משמעותיים ואפילו להותיר אותך ואת משפחתך ללא קורת גג. במסגרת ביטוח תכולת דירתך תהיה מוגן, בנוסף לכיסוי נזקי הרכוש גם בביטוח אחריות חוקית כלפי צד שלישי (צד ג´) ובביטוח חבות המעבידים כלפי המועסקים על ידך בדירה. כלומר, תהיה מכוסה גם במקרה שתוגש נגדך תביעה על ידי אדם שנפגע על ידך בדירה (או מחוצה לה בגבולות מדינת ישראל) או תיתבע לפי דיני הנזיקין על ידי עובד משק הבית מעל לסכום האמור להיות משולם על ידי הביטוח הלאומי. לידיעתך: ניתן ונהוג לבטח את מבנה הדירה ותכולתה בפוליסה אחת. לב סער מספקת לך מגוון פתרונות איכותיים לביטוח הדירה ותכולתה באמצעות תוכניות ביטוח משופרות אשר יסייעו לך להתמודד עם נזקי רכוש למבנה ולתכולה.
3. ביטוח עסק יעניק לך את כל הכיסויים האפשריים לעסק שלך החשוף לסכנות רבות כמו דליקה, פריצה, נזקי מזג אוויר ועוד. הביטוח באמצעות לב סער יעניק לך כיסוי גם במקרה של תביעת צד שלישי של אדם שנפצע בשטח העסק. בלב סער מגוון פתרונות לביטוח חברות, עסקים, משרדים, מרפאות, מפעלים ועוד. על מנת שכל הסיכונים העומדים בפני העסק שלך לא ישביתו אותו ויפגעו במקור הפרנסה שלך, אל תהמר על המזל ובטח את עסקך בביטוח עסק.

טופס יצירת קשר

שלח

יצירת קשר

שם מלא

מספר טלפון

דוא"ל

הודעה

שלח